ورود به وب سایت

برنامه بازی انفجار یکی از بالا ترین سرچ های پلیر های ایرانی در گوگل بوده است و بسیاری این روز ها به دنبال راهی برای کشف الگوریتم این بازی مهیج یعنی بازی انفجار می باشند در اینجا قصد داریم تا این بازی را به شما توضیح دهیم و یک روش منطقی برای بردن با درصد بیشتر نیز به شما ارائه دهیم.

  • برای ورود به سایت شرط بندی فوتبال و دانلود برنامه بازی انفجار با کلیک بر روی ورود به سایت بالای مقاله به این مهم دست خواهید یافت.

how to play blast 14 - برنامه بازی انفجار

برنامه بازی انفجار

پیش از هر چیزی به صورت مختصر بد نیست که این بازی بازی را برای کسانی که نسبت به این بازی شناختی ندارند توضیح دهیم. برنامه بازی انفجار حدود 1 سالی است که بسیار بر سر زبان ها افتاده و توانسته در این بازه زمانی بسیاری از علاقه مندان به بازی های دیگر را به سمت خود جذب نماید و این موضوع را می توان به خاطر ضرایب عجیب این بازی دانست.

برنامه هک بازی انفجار نیز اخیرا بسیار شایع شده است، پیش از توضیح بازی بزارید این نکته را برای شما عرض کنم که اگر این بازی حک شدنی بود تاکنون بازی را جمع کرده بودند اگر راجع به مبدا بازی بخواهیم صحبت کنیم همین بس که بیس اصلی بازی از سیستم قدرتمند بلاک چین نشات می گیرد همین و بس. پس به دنبال سایت ها و یا افرادی که از این قبیل چیز ها درباره برنامه نویسی بازی انفجار می گویند نباشید.

این game  یک بازی ساده و در عین حال بسیار مهیج و هیجانی می باشد که توانسته در این بازه ی زمانی کوتاه طرفداران بسیاری پیدا کند بازی به این صورت است که از ابتدای هر دست یک نمودار شروع به بالا رفتن می کند و با خود ضرایبی را از سرعت کم به زیاد به بالا می برد. حال این نمودار و ضریب چه سود و تاثیری برای شما دارد.

اگر بخواهیم به صورت ساده و با یک مثال برای شما توضیح دهیم این game به این صورت می باشد که اگر شما روی ضریب 2 مبلغ 50 هزار تومن بت کنید و نمودار بااتز از 2 برود شما مبلغ 100 هزار تومتن برنده شده اید. اما به این راحتی ها هم نیست و نمی توان الگوریتم مشخصی برای بازی تعیین نمود.

crash2 - برنامه بازی انفجار

همچنین برنامه تشخیص ضریب بازی انفجار نیز در بسیاری از سایت ها ارائه شده است که فقط بر اساس حدسیات و فرضیات می باشد و هیچ گاه نمی توان به طور قطع روند پیشروی نمودار بازی انفجار را پیشبینی کرد. چندی است که برنامه پیش بینی بازی انفجار نیز طراحی شده است که قالب این نرم افزار ها و برنامه ها به این صورت است که با بات های از پیش طراحی شده بار ها و بار ها در بازی انفجار شرکت می کنند و نتایج را به صورت یک رزومه آماری می نویسند و سعی به این دارند که روند پیشروی نمودار را در بازی پیشبینی نمایند.

آیا دانلود برنامه هک بازی انفجار وجود دارد؟

تیم ما به صورت 24 ساعته با کمک بات های بسیاری به پیگیری این موضوع پرداخته و این را صراحتا می توان گفت که هک این بازی یعنی بازی انفجار تا به امروز صورت نگرفته است و تمام کسانی که از هک برنامه سخن می گویند افرادی سود جو و دروغین می باشند.

ولی برنامه الگوریتم بازی انفجار در سایت ها وجود دارد و شما می توانید فقط و فقط یه صورت sampel از این سایت ها بهره ببرید و این برنامه ها نظری درمورد دست های بعدی بازی به شما نخواهند داد پس از یک سرچ ساده به راحتی می توانید به این موضوع پی ببرید.

ترفند و نحوه بازی انفجار

بهترین ترفند برای برنامه بازی انفجار روشی است که در اینجا به شما خواهیم گفت. این روشی که اینجا گفته می شود روشی احتمالی است که توسط یکی از برنامه نویسان بر حسب آمار های بازی داده شده است زیرا این بازی هیچ الگوریتم مشخصی تا به امروز نداشته است و همین دلیل بقای سایت های این بازی می باشد پس این روش را فقط به عنوان یک کمک در نظر بگیرید.

2 تغییر الگوریتم در بازی وجود دارد یکی هر 3 یا 4 دست که ریزش کلی نام دارد و یک تغییر الگوریتم کلی که هر 12 تا15 دست رخ می دهد و این 2 تغییر را با مشاهده ی بازی برای چند دست می توان پیدا کرد پس اولین قدم در برنامه بازی انفجار بررسی و مشاهده ی چندین دست می باشد پس از پیدا کردن یک الگوریتم حدسی وارد مرحله و step بعدی می شویم.

مرحله ی بعدی بستن بر روی ضریبی منطقی می باشد در حالت کاملا fair و منصفانه بیش از 70 درصد دست ها باید بالای ضریب 1.5 باشد و ضریب های بازی تا بیش از 4000 باید برود ولی این اتفاق نمی افتد. این به منزله ی دست کاری هر دست بازی ها برای باختن شما نیست الگوریتم اصلی بازی به صورت هارمونیک و با یک ریتم مشخص تعیین نشده است و به صورت نیمه سایکلیک می باشد حال چرا نیمه به دلیل اینکه علاوه بر استفاده از این روش از دگرگون کننده نیز در الگریتم برنامه بازی انفجار استفاده شده است که کار را بیش از این سخت می کند.

70135309 188399305504302 8239042858871602688 n - برنامه بازی انفجار

پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید وارد این بازی شوید با مبلغی قابل توجه وارد بازی شوید و ضریبی زیر 1.5 برای مثال 1.4 ببندید(این کار به صورت دستی صورت می گیرد) و همه ی پول را در دست اول نروید زیرا احتمال باخت نیز وجود دارد و اینگونه می توان به سرعت آن دست را جبران کرد.

به صورت کلی برد شما باید در 2 یا 3 دست صورت بگیرد و کسانی که می گویند ساعت های زیادی را در بازی شرکت کمی کنند مبالغه کرده اند و برنامه بازی انفجار به این صورت طراحی نشده است.

و در انتها باید به شما بگوییم که درصد برد در این بازی بسیار کمتر از بازی های دیگری نظیر پوکر می باشد زیرا در آن بازی ها مهارت شما حرف اول را می زند ولی بازی هایی قبیل برنامه بازی انفجار، شانس نیز حرف زیادی برای گفتن دارد و برنامه نویس بازی انفجار این بازی را برای سود شخصی طراحی نموده است و این بازی برای گردش مالی نمی باشد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
ورود به وب سایت